Manicure hybrydowy – jak sie go wykonuje

Manicure hybrydowy - jak sie go wykonuje

Czy spotkał się list? To znaczy, jeśli lista jest bardzo duży, na pewno nie wiem , każdy członek osobiście. Ale jeśli sprzedajesz więcej niż jeden produkt w więcej niż jednej niszy, jak dobrze znasz ludzi jesteś sprzedające się? Och, nie może być tylko kilka osób, które e-mail, w regularnych odstępach czasu. Ale czy wiesz, swoją grupę jako całość? Czego oni chcą? Jak mówią? Gdzie oni omówić niszę lista zbudowana jest wokół?

Wszystkie te pytania są bardzo ważne, jeśli wziąć pod uwagę utrzymanie listy. Pierwszą rzeczą, którą trzeba pamiętać, jest to, że lista jest ludzi, a nie tylko bezmyślne poczty odbiorniki bot. Adresy e-mail są chyba wszystko widać, ale lista nisza ma pewne oczekiwania. Jeśli nie można spełnić tych, jest to pewien zakład, że lista będzie maleć.

Czego się spodziewać?

Przez większość czasu, będziesz częścią niszy, bo jesteś do niego. Jesteś wszystkim o tym. To naprawdę jest najlepszym sposobem, aby przejść o marketingu. Wiesz, co chcesz sprzedać. Ale jeśli się w coś nowego, trzeba zrobić kilka badań.

Na przykład, co zrobić, jeśli twoje dziecko robi to naprawdę zabawa zabawka, może to radiowy sterowany samochód, prawda? I nie można trzymać rękę od niego. Jesteś szalony o tym, i dostrzec potencjał w rynku po jakiejś podstawowe badania słów kluczowych. OK, więc jeśli jest to pierwsze doświadczenie z radio sterowane samochody, inne słowa-wytrychy są „RC” samochody „, blatu samochodów”, „gotowy do uruchomienia” samochody, a jeśli nie wiesz czym jest serwo RC jest, ty ” lepiej dowiedzieć.

Idź do Grupy Google czy Yahoo Groups, podłącz w słowach „samochody RC + FAQ”. Kiedy widzisz taki, który mówi coś w stylu „RC Cars dla początkujących”, znajdziesz cały katalog informacji, które pomogą Ci spreparować jakieś drobne wiadomości autoresponder.

Artykuł dzięki: