Manicure hybrydowy kontra paznokcie zelowe

Manicure hybrydowy kontra paznokcie zelowe

Cała sprawa jest to, że chcesz, aby ludzie na liście RC zaufać. Jeśli nawet nie mówić ich językiem, to nigdy nie nastąpi i nigdy nie będziemy kupować.

Więc, gdzie ci ludzie grać?

Mamy już mówił o Grupach dyskusyjnych Google i Yahoo Groups, które są zarówno wspaniałe miejsca, aby znaleźć ludzi w samochodzie niszy RC. Ale tu jest inny pomysł, dlaczego nie wystarczy podłączyć samochodów RC w Google i zobaczyć, co wymyślić. Webmasterzy ze stron lub blogów zbudowanych wokół swojej niszy są kolejnym doskonałym źródłem klientów.

Przejdź do Google lub ulubionej wyszukiwarce i plug in „samochody RC”. Zobaczysz całą listę stron poświęconych hobby. Jeśli wybierają miejsca, które nie sprzedają swój produkt siebie i napisz webmasterów. Sprawdź, czy możesz nawiązać relacje z nimi. W końcu, będzie można zobaczyć, czy on lub ona chciałaby tworzyć partnerstwa. Możesz umieścić link do strony wycisnąć na swojej stronie lub blogu, a płacisz im 50%, co można zrobić.

Manicure hybrydowy kontra paznokcie zelowe

Jeśli witryna ma PR4 lub wyżej oraz Alexa Rank pod 100000 to chyba dobre miejsce, gdzie można dostać się do ruchu. Po skonfigurowaniu więcej niż jednego takiego partnerstwa, musisz Lista użytkowników i pieniądze w najbliższych, zapewniając masz odpowiedni produkt. A jeśli o kontakt kilka webmasterzy, będziesz miał tych wielu strumieni dochodów pracujących dla ciebie 24/7.

Lista budynku właściwą drogę i marketingu do nich elegancko jest naprawdę system. Po pierwsze, mają gorący produkt, który będzie sprzedawać. Następnie, być kreatywnym o jeździe ludzi do swojej strony wycisnąć, który zawsze będzie przednie drzwi do swojej strony partnerskie.

Marketerzy nie dlatego, że zapomnisz kroki. Zdobyć! Znajdź swoją niszę i utorować drogę do bogactwa z mocnym fundamencie. Następnie lista rozpocząć budowę Jest to jedyna droga do osiągnięcia sukcesu.

Artykuł dzięki: