Jakie zabieg dla cery tradzikowej

Jakie zabieg dla cery tradzikowej Większość z tych samych dzieci współpracę z YouTube i zarabiać codziennych sum, które zaszokować wielu ludzi. Na przykład, jeden dzieciak w Londynie właśnie kupił dom z jego zarobków z tworzenia filmów z YouTube. Dobrze, że dziecko jest właściwie aras – łączenie izolacji w jego wczesnych 20-tych teraz, ale zaczął już jako nastolatek na YouTube i uważa, że ??jego pełnym wymiarze czasu pracy.

Ale YouTube to tylko jedna z tych sieci społecznych, które pozwala nam się zbudować swoją listę kontaktów, jeszcze lepszy jest Twitter. Głównie dlatego, że jest to prosty system komunikacji, który pozwala nadawać krótkich wiadomości do tysięcy, a nawet setki tysięcy za pomocą kliknięcia myszy. Być może jedyną wadą, abonenci lub Twitter naśladowców może być zapisany do setek innych głośniki wysokotonowe, więc komunikat może zgubić się w atak. Niezależnie od tego, Twitter jest program „must-have” dla każdego marketingu online lub webmastera, który jest zainteresowany w budowaniu ich list.

Kolejna nowa przybyły do ??całej scenie społecznościowej jest Google+ i szybko stała się ważna z kilku powodów. Jeden to z Google, być może jeden z najbardziej cenionych marek na świecie. Po drugie, Google niedawno zintegrowane profile Google+ i wpisy do ich osobistych wyników wyszukiwania, gdy użytkownik jest zalogowany do swojego konta G. Ten drugi czynnik naprawdę otwiera Google+ jako własność budynku listę, ponieważ można teraz wykorzystać moc wyszukiwarki Google, aby promować swój profil i posty, aby zbudować swoją listę kontaktów.

Jednak grand-daddy wszystkich lista społeczna programów budowlanych musi być po prostu na Facebooku. Można skorzystać z tej premii sieć społeczną na wiele sposobów … zbudować bazę fanów na swojej stronie internetowej lub produktu, budować listę bliskimi współpracownikami lub zbudować listę bliskich członków rodziny i przyjaciół …
Artykuł dzięki: